Aluprof MB-70 on hästi toimiv täisintegreeritav akna ja uksesüsteem. Tänu spetsiaalse kujuga polüamiid külmakatkestusele ja alumiiniumprofiili sisestatud isolatsioonimaterjalile on sellel suurepärane soojapidavus (Uf alates 1,0 W/m2K) ja hea mürakindlus. Süsteem sobib hästi kokku Aluprofi klaasfassaadidega ja teiste süsteemidega ning seda on hea paigaldada nii uutesse kui ka renoveeritavatesse hoonetesse.

MB – 70

aluprof-mb-70-03
Põhisüsteemi moodustab kolmekambrilineprofiililahendus ja uuenduslikud kahepesalised tihendid.

MB-70 INDUSTRIAL

Aluprof MB 70
Ükskõik kas renoveerite vanu terasaknaid või annate uuele hoonele stiilse terasväljanägemise, MB-70Industrial võimaldab lähtuda originaalstiilist ja pakkuda kõiki kaasaegse alumiiniumtehnoloogia eeliseid. Lisaks ligitõmbavate kujundusvalikute ja pikaajalise töökindluse ühendamisele võimaldab süsteem ka suuremat soojustust väiksemate energiakuludega.

MB – 70 HI

Aluprof MB 70
Suurema soojustusega variant annab ülihea soojustuse (Uf alates 1,0  W/m2K) tänu isoleerivatele vaheelementidele alumiiniumprofiilis ja ümber klaasi.

MB – 70 SG

Aluprof MB 70
Süsteemivariant, mis võimaldab teha aknalehe väljastpoolt nähtamatuks. See meenutab tavapärast peidetud lehega akent, ent tänu 47 mm lengilaiusele on see kitsam kui MB-70US ning väljanägemine on õhulisem ja kergem.

MB – 70 US

Aluprof MB 70
Peidetud aknalehega variant. See võimaldab  hoone välisküljel saavutada kinniste ja avatavate akende kombinatsioonis tootesarja eripärase väljanägemise. See annab õhulise ja saleda välimuse, sest väljastpoolt on näha ainult aknalengid. Saadaval nii tavapärases kui ka HI-versioonis, mille soojustusomadused on paremad.

MB – 70 CW

Aluprof MB 70
Aknavariant, mida kasutatakse raudbetoon- või kivifassaadides kus  vahelduvad kinnised klaaspinnad vahelagede kohal ja avatavad aknad. Aitab vähendada tootmis- ja monteerimisaega. Saadaval tavapärane ja suurema soojustusega variant.